СЕПТИКИ


Септики - ціна, комплектація, фото, опис >>>

Монтаж септиків:
Інструкцію переглянути
Інструкцію завантажити *.pdf


Септики - ємкості призначені для спорудження індивідуальних систем очищення або накопичення стічних вод трьох типів - 3000 літрів, 2000 літрів і 1500 літрів.
Товщина стінок даних виробів - 8 мм, що дозволяє закопувати їх у землю на глибину до 2 м.Септик - спорудження для очищення невеликих кількостей побутових стічних вод. Септик представляє собою підземний відстійник горизонтального типу, що складається з однієї або декількох спеціальних ємностей, через які протікає стічна рідина.
У містах і великих населених пунктах каналізація здійснюється за допомогою міських інженерних систем.
Там же, де їх немає, на допомогу приходять індивідуальні системи очищення стічних вод. Міські інженерні мережі водопостачання і каналізації зазвичай відсутні за межами населених пунктів. Там каналізація, як правило, здійснюється за допомогою індивідуальних (локальних) систем очищення стічних вод.
Індивідуальна система очищення стічних вод розташовується на власній земельній ділянці і являє собою установку, не забруднює навколишнє середовище, чим створюються комфортні умови для життя. Вона не поширює запах, який є доказом непридатної системи каналізації, і протікаючі стоки не є загрозою рослинам і поверхневим водам.
Некеровані стічні води легко потрапляють, наприклад, в колодязі, забруднюючи питну воду, а також в грунтові води і воду в місцях для купання. Автономна система очищення стічних вод не тільки не шкодить станом навколишнього середовища, але і дозволяє зменшити витрати на будівництво завдяки простоті обслуговування і тривалому терміну служби. При цьому не страждає зовнішній вигляд земельної ділянки, так як система монтується під землею і прихована від очей.


Дані вироби з успіхом можуть замінити будь-які ємності, які призначені для закапування в грунт на дачах та земельних ділянках. Ємності можуть з'єднуватися в системи ємностей. Система може бути розрахована на обслуговування як одного будинку, так і декількох індивідуальних будинків.