Насоси фекальні


Виробничо-торговий комплекс "БІОТЕХНОЛОГ" пропонує :


Ціна, комплектація, фото, детальний опис >>>


ВТК "Біотехнолог" пропонує спеціалізований насос для викачування фекальних мас з біотуалетів, туалетів, септиків, вигрібних ям.

Компактний ручний насос забезпечує автономність туалетних систем, які не підключені до централізованої каналізації. Такі малогабаритні системи дозволяють самостійно відводити накопичені відходи на відстані до 500 метрів у вигрібні ями, каналізації, септики, тощо.По замовленню насосне обладнання може бути вбудоване у конструкцію туалетної кабіни. Сучасні конструкції мобільних санвузлів вирішують проблему швидкого встановлення громадських туалетів без потреби обслуговування асенізаторними машинами.


Злив стоків може здійснюватись у спеціально відведені для цього місця або у резервуари транспортних засобів з подальшим вивезенням відходів. Інколи для цієї цілі використовують вигрібні ями, септики з підведеною каналізацією і т.п. За спеціальних умов дехто вирішує використати органічні відходи для дренажу на власному городі (ензимні припарати повністю знищують запах). А ще дехто проектує спеціальні котловани і будує власну каналізаційну систему. У сільськогосподарських угіддях, тваринних господарствах, фермах – для рідких відходів заливають битонний приямок. На приватних земельних ділянках цю проблему вирішує стічна яма. В міській зоні дехто монтує санітарний колодязь. У будь-якому випадку модернізований насос PUMPELAN сприяє любій роботі з рідкими відходами. Перекачування нефільтрованих стоків – проста справа для насосу PUMPELAN.Для викачування фекальних відходів з біотуалетів ВТК «Біотехнолог» використовує в насосах спеціальні крильчатки що виготовляються індивідуально. Ефективність насосу досягається завдяки особливій конструкції центробіжного механізму. Основна вимога до робочих лопастей барабана - розрізування і подрібнення фекалій та твердих побутових відходів, які попадають у резервуар. Така модернізація здійснюється на базі сучасних моделей промислових насосів різних виробників. Без спеціальної різальної крильчатки яка виконує функцію подрібнення - традиційний насос не зможе працювати у випадку викачування фекальних стоків.☜❶☞ Насоси, биотуалеты, туалеты, септики за ценой производителя !

*Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL