Біотуалет торф'яний

Торф'яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок. На відміну від звичайних біотуалетів, заснованих на дії хімічно активних рідин, небезпечних для здоров'я людини, в торф'яному туалеті в якості наповнювача використовується торф'яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває запахи і переробляє туалетні відходи в екологічно чистий компост. В якості наповнювача можна використовувати звичайний торф, але більш ефективнішим є використання поглинача запахів на основі торфу.
Удосконалена конструкція торф'яного туалету максимально спрощує процес його експлуатації - туалет забезпечений механізмом підсипання торф'яної суміші в накопичувальну ємність, а ефективне усунення неприємних запахів забезпечується за рахунок витяжної труби. Торф'яна суміш, що використовується в біотуалеті, має велику поглинаючу здатність. 1 кг торф'яної суміші поглинає 10 літрів рідкої фракції. В результаті площа поверхні випаровування рідкої фракції значно збільшується. І 90% рідини видаляється за допомогою комплекту витяжної труби. Торф'яний туалет встановлюється в приміщення (кабінку) з можливістю виведення вентиляційної труби. Вентиляційна труба необхідна для видалення неприємних запахів і випаровування надлишків рідини з туалету, а також призначена для постачання киснем компостної маси.

Дана модель торф'яного туалету забезпечена перфорованим контейнером (обсяг 45 літрів), додатково забезпечує відділення фільтрованої рідкої фракції, що покращує випаровування і перешкоджає закисання компостуються маси. Для більш ефективної роботи туалету, при частому використанні, рекомендується відводити відфільтровану рідку фракцію в дренажний приямок.

Спочатку дно приймального бака заповнюється торфом на 1-2 см, а також торф засипається у верхній бак туалету (обсяг 7 літрів). Після відвідування туалету поверніть ручку дозатора на верхньому баку кілька разів вправо-вліво, щоб торф рівномірно покрив вміст прийомного бака туалету. Спорожнювання біотуалета проводиться у міру його наповнення наступним чином: верхня частина конструкції знімається і вміст виноситься на город або в компостну яму. Через рік ви отримаєте збагачену добривами компостну масу.


1. Корпус;
2. Сидіння туалету;
3. Кришка бачка;
4. Ручка дозатора;
5. Бачок
6. Витяжна труба;
7. Дозатор

Також можна замовити біоактиватор.

Спеціалізований гігроскопічний торфяний активатор для біотуалетів випускається в поліетиленових і поліпропіленових упаковках, об’ємом : 10л, 20л, 30л та під замовлення.

До реалізації на території України затверджені наступні ціни :


- АКТИВНИЙ НАТУРАЛЬНИЙ СОРБЕНТ ДЛЯ БІОТУАЛЕТІВ - 10л – 30 грн.
- АКТИВНИЙ НАТУРАЛЬНИЙ СОРБЕНТ ДЛЯ БІОТУАЛЕТІВ - 20л – 55 грн.
- АКТИВНИЙ НАТУРАЛЬНИЙ СОРБЕНТ ДЛЯ БІОТУАЛЕТІВ - 30л – 80 грн.

Не складно підрахувати, що вартість користування торфяним туалетом мізерно мала і складає близько 5 - 8 копійок за одне відвідування, при цьому не потрібно жодних каналізаційних систем чи централізованих комунікацій.

Зверніть увагу : доставка біоактиватору безкоштовна постійним замовникам по всій території України.

Екологічно безпечний продукт. Відсутні будь-які синтетичні чи хімічні добавки.

Висновок державної сан. епід. експертизи № 05.03.02-04/29162 від 15.05.2008 р.