Біоактиватор


Екологія – перш за все !Найбільш прогресивними методами переробки відходів вважають такі технології, які не шкодять навколишньому середовищу - екологічно безпечні процеси. В першу чергу схвалюються активізуючі речовини природного походження. Одними із доступних, успішних та недорогих засобів, визнаними у всьому світі – виявилися біоактиватори на основі природного торфу. Ці торфяні суміші містять у собі мінерали та мікроорганізми які природним шляхом переробляють відходи у компост – натуральне добриво для саду чи городу. Такий активний торфяний субстракт не тільки є дієвим розрихлювачем, він продукує біохімічні реакції розкладання органічних сполук.

Процес компостування проходить доволі швидко та без запаху. Торфяні компоненти у відповідних пропорціях (підібрані лабораторним шляхом) в комплексі з гігроскопічним наповнювачем утворюють ефективну консистенцію - природний сорбент - який здатний поглинати велику кількість рідини запобігаючи скупченню газів. Здебільшого до складу таких біоактиваторів затверджують обов’язковий вміст одразу кількох торфяних покладів (верховий, низинний) та органічні присадки поглинаючі азот. В окремих випадках включають також живі бактерії (ензими) які харчуються відходами та розформовують волокнисту структуру нечистот.

Утилізація проходить завдяки посиленій дії неагресивного природного явища – прискореного процесу розпаду тканин. Завдяки таким властивостям, біоактиватори використовують в автономних туалетах. Ефективно проходить переробка екскрементів на безпечний розсипчастий компост. Відходи людської життєдіяльності розпадаються на клітинному рівні не виділяючи токсичного газу. Забезпечується відмінний гігієнічний стан навколо вуличного туалету. Навіть каналізаційні стоки з громадських туалетів іноді компостують в закритих ямах з допомогою активної торфяної суміші. При цьому всі неприємні запахи відразу поглинаються гігроскопічним біоактиватором. Ефективно присікається розвиток хвороботворних бактерій. Фактична відсутність туалетного запаху дозволяє уникнути паразитуючих комах.

Відмічено високу продуктивність активаторів, оскільки один кілограм підготовленого засобу переробляє десять літрів фекальних відходів. Слід просто додавати в приймальний резервуар невелику кількість активного торфяного розчину. В результаті, в компостній ямі (можливо це бак біотуалету) утворюється легка, мінерально насичена однорідна маса, яка дуже просто транспортується та не вимагає спеціалізованого місця утилізації. Будь-яка відкрита земельна ділянка придатна для висипання утвореного сипучого компосту. Зручно, безпечно та абсолютно не токсично. Позитивним моментом також є - низька ціна біоактиватору. Водночас процес обслуговування торфяного туалету зовсім не обтяжує.

В Україні серійним фасуванням таких засобів спеціалізується виробничий комплекс «Біосантехніка», м. Івано-Франківськ. За основу взято результати подібних проектів в Фінляндії.

Інформацію щодо впроваджених державних програм Фінським урядом можна переглянути на офіційному сайті : www.drytoilet.org

Спеціалізований гігроскопічний торфяний активатор для біотуалетів випускається в поліетиленових і поліпропіленових упаковках, об’ємом : 10л, 20л, 30л та під замовлення.

До реалізації на території України затверджені наступні ціни :


- АКТИВНИЙ НАТУРАЛЬНИЙ СОРБЕНТ ДЛЯ БІОТУАЛЕТІВ - 10л – 30 грн.
- АКТИВНИЙ НАТУРАЛЬНИЙ СОРБЕНТ ДЛЯ БІОТУАЛЕТІВ - 20л – 55 грн.
- АКТИВНИЙ НАТУРАЛЬНИЙ СОРБЕНТ ДЛЯ БІОТУАЛЕТІВ - 30л – 80 грн.

Не складно підрахувати, що вартість користування торфяним туалетом мізерно мала і складає близько 5 - 8 копійок за одне відвідування, при цьому не потрібно жодних каналізаційних систем чи централізованих комунікацій.

Зверніть увагу : доставка біоактиватору безкоштовна постійним замовникам по всій території України.

Екологічно безпечний продукт. Відсутні будь-які синтетичні чи хімічні добавки.

Висновок державної сан. епід. експертизи № 05.03.02-04/29162 від 15.05.2008 р.

Також можна замовити торфяний біотуалет.